شفاف باشید، متفاوت باشید

آشنایی با مجموعه طراحی جاویدان وب

به دست آوردن موفقیت در گرو تجربه شکست های زیاد است، ما بعد از سالیان طولانی کار در عرصه طراحی وب سایت و برنامه نویسی بر آن شدیم تا یک تیم متشکل از افراد حرفه ای و خلاق را تشکیل دهیم. بیش از 10 سال است که تیم طراحی جاویدان وب در حوزۀ طراحی و پشتیبانی وب سایت فعالیت می‌کند.

تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که خدمات با کیفیت در این حوزه می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما با تمام توان سعی کنیم خدمات خود را هر روز با کیفیت تر ارائه دهیم به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ وب فارسی داشته باشیم.

جاویدان وب | طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی
icon20 | جاویدان وب

فرهنگ دورنی جاویدان وب

تیم جاویدان وب با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه ای در حوزه های برنامه نویس نرم افزارهای تحت پوشش وب، طراحی سایت های اینترنتی و فروشگاهی، راه اندازی و پیاده سازی پورتال های سازمانی فعالیت دارد. ما معتقدیم همیشه راهی برای پیشرفت و بازده بالاتر وجود دارد و به این منظور اهدافی به این تفکر اصول کاری خود قرار داده ایم.

در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت نیاز افراد و سازمان ها به داشتن وب سایت برای معرفی کار، محصول و با خدمات شان احساس شد، تیم طراحی جاویدان وب در راستای ارائه خدمات تخصصی ، بهینه و مستمر در زمینه ی فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یکسو نیاز و خواسته سازمان ها ، افراد و شرکت های تجاری میباشد را به بهترین نحو برآورده میسازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژی روز دنیا پیش می رود.

header vector v3 1 | جاویدان وب
در کنار هم رشد را تجربه کنیم.

پیوستن به ما

اگر به دنبال فضای کاری پویا و حرفه ای هستید و علاقه دارید در کنار تیم جاویدان وب فعالیت کنید ما از تمام افراد خلاق که در حوزه طراحی و پشتیبانی فعالیت می کنند با کمال میل استقبال می کنیم.

ما به رشد مرحله به مرحله معتقد هستیم و محیطی را فراهم کرده ایم که در کنار فعالیت بعنوان شغل حرفه ای ، آموزش های یکپارچه هدفمند را برای شما داشته باشیم.

    مشاوره رایگان :: 5350 860 0903